www.wywoz-gruzu-z-budowy.pl 

WYWÓZ GRUZU Z BUDOWY

WYWÓZ GRUZU I KONTENERY NA GRUZ ŚLĄSK - TEL.  511 572 158

WYWÓZ GRUZU Z BUDOWY KONTENERAMI DĄBROWA GÓRNICZA
TANIE KONTENERY NA GRUZ 

Wynajem kontenerów na gruz budowlany z podstawieniem na budowę. Odbiór odpadów i śmieci budowlanych z budowy Dąbrowa Górnicza.


Zamówienia na kontenery oraz wywóz gruzu przyjmujemy telefonicznie oraz drogą elektroniczną:
Tel. 
511 572 158, Tel. 880 708 520, E-mail: darek410@vp.pl

Usługi świadczy firma: ULMAN Dariusz Małek
NIP: 6351799322 | Regon: 241215998
Zapraszamy do współpracy.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy, w ramach której mają Państwo zagwarantowane wzniosłej jakości usługi branży budowlanej w atrakcyjnych cenach. W dodatku nasze usługi są odpowiednie oraz dobre, ponieważ działamy już na tym rynku od wielu lat i zdobyliśmy przez cały ten okres szerokie grono oddanych klientów. Wystarczy wykorzystać już dziś z naszych usług, by przekonać się o ich wysokiej jakości na własnym przykładzie. A że jest faktycznie nadzwyczaj gigantyczna to z całą pewnością każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Prowadzona przez nas propozycja rozpoczyna się od tego, że oferujemy Państwu wynajem oraz podstawienie kontenerów na gruz w rozmaitych rozmiarach, tak by każdy mógł znaleźć ten do perfekcji dostosowany do swoich pragnień. Jeśli tylko sobie Państwo tego życzą to jesteśmy w stanie również zająć się jego wywozem - nawet gigantyczne ilości gruzu budowlanego z konstruowania oraz po remoncie nie stanowią dla nas jakiegokolwiek problemu. Nie zupełnie inaczej jest również jeśli chodzi o wyburzenia obiektów i rozmaitych obiektów. Egzekwujemy zadania tego typu zawsze solidnie, terminowo i schludnie. Najwyższej jakości roboty, prace ziemne - serdecznie zapraszamy do nas!. Zarządzamy również flotą ładowarek teleskopowych, które to wypożyczamy swoim Klientom w naprawdę właściwej cenie. Transport maszyn budowlanych to nasza następna propozycja skierowana w Państwa domenę internetową. Usługi koparko-ładowarkami i usługi dźwigowe to nasza następna propozycja, a równocześnie uzupełnienie przedkładanej oferty. Czekamy na kontakt z Państwa strony!