www.wywoz-gruzu-z-budowy.pl 

WYWÓZ GRUZU Z BUDOWY

WYWÓZ GRUZU I KONTENERY NA GRUZ ŚLĄSK - TEL.  511 572 158

Wywóz gruzu od Państwa jest jedną z naszych podstawowych usług. Jesteśmy firmą, która kompleksowo wykonuje swoje usługi i z tego jesteśmy od wielu lat znani. Jednocześnie poznając Państwa potrzeby poszerzamy szereg oferowanych przez nas usług zgodnie z wymaganiami.

Jeżeli Państwo zapoznali się już z częścią naszej oferty to wiedzą Państwo, że między innymi zajmujemy się wynajmem kontenerów na gruz. Oczywiście nie zostawiamy naszych klientów z tym samych i jednocześnie odbieramy nasze kontenery zapełnione. Mamy podpisaną umowę z wysypiskiem odpadów jak i z innymi firmami, które przyjmują od nas gruz.

Wywóz gruzuWywóz gruzu

Jednocześnie wystawiamy wszystkie niezbędne dokumenty przy utylizacji gruzu, co jest wymagane prawem. Gruz jest odpadem podlegającym ustawie. Dodatkowo, aby zmniejszyć Państwa koszty związane z wywozem gruzu staramy się go oddać do firmy, która pokryje te koszty, ponieważ wykorzystuje czysty gruz do wtórnego zastosowania. Wysypiska między innymi używają go do utwardzania dróg wewnętrznych, co jest ważne, bo przemieszczają się tam przede wszystkim pojazdy ciężkie, jak i do zasypywania innych odpadów w celu zabezpieczenia ich przed ptakami czy innymi zwierzętami – kwestia higieny i rozdmuchiwania odpadów po całym placu.

W takich przypadkach ponoszą Państwo tylko koszty transportu. Wydaje nam się, że takie rozwiązanie jest korzystne dla wszystkich a przy tym bardzo praktyczne. Staramy się utrzymywać jak najlepsze relacje z naszymi odbiorcami, dlatego prosimy o dbanie o to, aby gruz przez nas odbierany był czysty – bez pasków czy plastyków.