www.wywoz-gruzu-z-budowy.pl 

WYWÓZ GRUZU Z BUDOWY

WYWÓZ GRUZU I KONTENERY NA GRUZ ŚLĄSK - TEL.  511 572 158

WYWÓZ GRUZU Z BUDOWY KONTENERAMI PRZYSZOWICE
TANIE KONTENERY NA GRUZ 

Wynajem kontenerów na gruz budowlany z podstawieniem na budowę. Odbiór odpadów i śmieci budowlanych z budowy Przyszowice.


Zamówienia na kontenery oraz wywóz gruzu przyjmujemy telefonicznie oraz drogą elektroniczną:
Tel. 
511 572 158, Tel. 880 708 520, E-mail: darek410@vp.pl

Usługi świadczy firma: ULMAN Dariusz Małek
NIP: 6351799322 | Regon: 241215998
Zapraszamy do współpracy.

Zachęcamy do zaznajomienia się z szeroką propozycją opisującej nas firmy, w ramach jakiej mają Państwo zapewnione wysokiej jakości usługi branży budowlanej w interesujących cenach. Do tego nasze usługi są rzetelne oraz odpowiednie, ponieważ funkcjonujemy już na tym rynku od wielu lat oraz zdobyliśmy przez cały ten okres szerokie grono oddanych konsumentów. Jeśli chcą Państwo dołączyć do tego grona - nie ma na to lepszego sposobu niż już dziś skorzystania z naszej szerokiej oferty. Mamy tak bogatą ofertę, że wśród naszych propozycji każdy z pewnością odnajdzie coś dla siebie.

Prowadzona przez nas oferta rozpoczyna się od tego, że oferujemy Państwu najem oraz podstawienie kontenerów na gruz w rozmaitych rozmiarach, tak aby każdy był w stanie odnaleźć ten znakomicie dopasowany do swoich potrzeb. Jeżeli wyłącznie sobie Państwo tego życzą to możemy także zająć się jego wywozem - nawet duże ilości gruzu budowlanego z budowy i po remoncie nie stanowią dla nas jakiegokolwiek problemu. Nie zupełnie inaczej jest także jeśli chodzi o wyburzenia obiektów i przeróżnych budynków. Wykonujemy zadania tego typu zawsze solidnie, terminowo oraz schludnie. Najwyższej jakości roboty, prace ziemne - serdecznie zapraszamy do nas!. Nasza flota ładowarek teleskopowych też czeka do Państwa dyspozycji - uprzejmie zapraszamy na wynajem. Realizujemy również zlecenia z obrębu transportu machin budowlanych. Usługi koparko-ładowarkami oraz usługi dźwigowe to nasza następna propozycja, a równolegle dopełnienie przedkładanej oferty. Wobec tego raz jeszcze zapraszamy!