www.wywoz-gruzu-z-budowy.pl 

WYWÓZ GRUZU Z BUDOWY

WYWÓZ GRUZU I KONTENERY NA GRUZ ŚLĄSK - TEL.  511 572 158

Jesteśmy firmą, która od wielu lat bardzo dynamicznie działa w sektorze budowlanym. Oferujemy usługi związane z wywozem gruzu z terenu budów jak i usługi sprzętem budowlanym takim jak między innymi koparko-ładowarkami oraz ładowarkami teleskopowymi. Jednocześnie świadczymy usługi dźwigowe. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele propozycji współpracy jak i sporo rozwiązań w sytuacjach w których wydaje się że nie ma wyjścia. Oprócz wykwalifikowanych operatorów w szeregach naszej kadry znajdują się równie inżynierowie, którzy służą pomocą rozwiązań technologicznych jak i pomocą praktyczną.

Wynajem ładowarek teleskopowych, usługi dźwigoweWynajem ładowarek teleskopowych, usługi dźwigoweWynajem ładowarek teleskopowych, usługi dźwigowe

Jednym z naszych polecanych sprzętów jest ładowarka teleskopowa. Jest to bardzo lubiany sprzęt na budowie przede wszystkim ze względu na swoje nie duże gabaryty, daleki zasięg oraz duży udźwig. Ładowarki teleskopowe wynajmujemy przede wszystkim w usłudze dla firm, ale również dla osób prywatnych. Zastępują one na wielu budowach dźwigi jak i mogą służyć do wykonania wykopów w trudnych warunkach, na przykład podmokłych, wymagających pracy zdalnej. Jest to sprzęt bardzo lubiany na budowach ze względu na swoją uniwersalność i lekkość pracy. W uposażeniu ładowarek teleskopowych posiadamy różnej szerokości łyżki, widły oraz kosz osobowy.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących dostępności oraz możliwości sprzętowych ładowarek teleskopowych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej. Bardzo chętnie odpowiemy na Państwa pytania jak i podejmiemy współpracę.