www.wywoz-gruzu-z-budowy.pl 

WYWÓZ GRUZU Z BUDOWY

WYWÓZ GRUZU I KONTENERY NA GRUZ ŚLĄSK - TEL.  511 572 158

Wielu osobom roboty ziemne kojarzą się tylko z wykopem. Jednak wiążą się one również z innymi czynnościami. Przede wszystkim z odpowiednią niwelacją. Jest to bardzo ważne ze względu na zagęszczenie gruntu. Jako firma bardzo ceniąca sobie zadowolenie klienta oferujemy Państwu pełną usługę związaną z wykopem, nasypem czy zasypywaniem różnych zbędnych dla Państwa otworów. Nasi specjaliści dbają o to, aby podczas kopania nie zerwać żadnych instalacji jak i również o to, aby nie przebrać gruntu.

Wszystkie nasze usługi wykonywane są pod stałym nadzorem wykwalifikowanych osób. W ramach kompleksowo wykonanych robót oferujemy wynajem naszego sprzętu budowlanego, a między innymi koparko-ładowarek. Są to kombajny budowy. Można nimi wszędzie wjechać i ze względu na bogate uzbrojenie w różnej szerokości łyżki, widły czy łyżkę skarpówkę jesteśmy w stanie wykonać najbardziej wymagające roboty.

Prace, roboty i wykopy ziemne, usługi koparko-ładowarkamiPrace, roboty i wykopy ziemne, usługi koparko-ładowarkamiPrace, roboty i wykopy ziemne, usługi koparko-ładowarkami

Dodatkowo nasze koparko-ładowarki są obsługiwane przez wykwalifikowanych operatorów, którzy oprócz prac podstawowych – wykopu, nasypu – dbają o porządek w koło swojej pracy. Wiąże się to z tym, że oprócz tych prac ziemnych podstawowych również mogą na Państwa życzenie podrównać teren czy przesunąć niewielki nasyp ziemi, piachu czy żwiru.

Jak wiać usługi prac ziemnych świadczone naszymi koparko-ładowarkami wykonywane są z wysoką jakością i precyzją, a dodatkowo mogą Państwo skorzystać w inny sposób. Zachęcamy do rozmów z naszymi pracownikami jak i podjęcia współpracy, z której gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni.