www.wywoz-gruzu-z-budowy.pl 

WYWÓZ GRUZU Z BUDOWY

WYWÓZ GRUZU I KONTENERY NA GRUZ ŚLĄSK - TEL.  511 572 158

WYWÓZ GRUZU Z BUDOWY KONTENERAMI PIEKARY ŚLĄSKIE
TANIE KONTENERY NA GRUZ 

Wynajem kontenerów na gruz budowlany z podstawieniem na budowę. Odbiór odpadów i śmieci budowlanych z budowy Piekary Śląskie.


Zamówienia na kontenery oraz wywóz gruzu przyjmujemy telefonicznie oraz drogą elektroniczną:
Tel. 
511 572 158, Tel. 880 708 520, E-mail: darek410@vp.pl

Usługi świadczy firma: ULMAN Dariusz Małek
NIP: 6351799322 | Regon: 241215998
Zapraszamy do współpracy.

Zachęcamy do zaznajomienia się z szeroką propozycją opisującej nas firmy, w ramach której mają Państwo zagwarantowane wysokiej jakości usługi specjalizacji budowlanej w atrakcyjnych cenach. Solidne wykonanie oraz fachowość to owoc naszej wiedzy zdobytej w ramach wielu lat doświadczenia w tejże branży - przez cały ten czas z naszych usług wykorzystała już olbrzymia liczba konsumentów - nadzwyczaj zaspokojonych z przedkładanych usług. Wystarczy jedynie wykorzystać już dziś z naszych usług, by przekonać się o ich wysokiej jakości na własnym przykładzie. A że jest w istocie niesłychanie gigantyczna to z całą pewnością każdy odnajdzie w niej coś dla siebie.

Nasza propozycja rozpoczyna się od tego, że oferujemy Państwu wynajem i podstawienie kontenerów na gruz w przeróżnych rozmiarach, tak ażeby każdy mógł odkryć ten idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Nie jest również dla nas żadnym problemem wywóz gruzu budowlanego po budowie lub remoncie - jeżeli stoją Państwo przed takowym zadaniem także się polecamy. Wyburzamy budowle oraz inne obiekty - kompleksowo, na Państwa życzenie. Schludność i solidność wykonania realizacji w terminie - to u nas pewne. Z nami również wykonają Państwo najlepszej jakości prace oraz roboty ziemne. Dysponujemy również flotą ładowarek teleskopowych, które to wypożyczamy swoim Konsumentom w w zasadzie właściwej cenie. Realizujemy również zlecenia z obrębu transportu maszyn budowlanych. Usługi koparko-ładowarkami oraz usługi dźwigowe to stworzona przez nas kolejna propozycja, a równocześnie uzupełnienie przedkładanej oferty. Wyczekujemy na kontakt z Państwa strony!