www.wywoz-gruzu-z-budowy.pl 

WYWÓZ GRUZU Z BUDOWY

WYWÓZ GRUZU I KONTENERY NA GRUZ ŚLĄSK - TEL.  511 572 158

WYWÓZ GRUZU Z BUDOWY KONTENERAMI CZERWIONKA-LESZCZYNY
TANIE KONTENERY NA GRUZ 

Wynajem kontenerów na gruz budowlany z podstawieniem na budowę. Odbiór odpadów i śmieci budowlanych z budowy Czerwionka-Leszczyny.


Zamówienia na kontenery oraz wywóz gruzu przyjmujemy telefonicznie oraz drogą elektroniczną:
Tel. 
511 572 158, Tel. 880 708 520, E-mail: darek410@vp.pl

Usługi świadczy firma: ULMAN Dariusz Małek
NIP: 6351799322 | Regon: 241215998
Zapraszamy do współpracy.

Zachęcamy do zaznajomienia się z szeroką ofertą należącej do nas firmy, w ramach której mają Państwo zagwarantowane wzniosłej jakości usługi specjalizacji budowlanej w interesujących cenach. Solidne wykonanie i fachowość to owoc naszej wiedzy uzyskanej w ramach wielu lat doświadczenia w tejże branży - poprzez cały ten czas z naszych profesjonalnych usług skorzystała już olbrzymia liczba klientów - niezwykle zadowolonych z przedkładanych usług. Jeżeli chcą Państwo przystąpić do tego grona - nie ma na to lepszego sposobu niż już dziś skorzystania z naszej szerokiej oferty. A że jest de facto bardzo szeroka to z całą pewnością każdy odnajdzie w niej coś dla siebie.

Nasza oferta rozpoczyna się od tego, że proponujemy Państwu wynajem oraz podstawienie kontenerów na gruz w różnych rozmiarach, tak by każdy mógł odkryć ten bez zarzutu dobrany do swoich wymogów. Nie jest także dla nas żadnym kłopotem wywóz gruzu budowlanego po budowie lub remoncie - jeśli stoją Państwo przed takowym zadaniem również się polecamy. Wyburzamy budynki oraz inne obiekty - kompleksowo, na Państwa życzenie. Wykonujemy zadania tego rodzaju zawsze solidnie, terminowo i schludnie. Najwyższej jakości roboty, prace ziemne - zapraszamy do nas!. Stworzona przez nas flota ładowarek teleskopowych również czeka do Państwa dyspozycji - serdecznie zapraszamy na wynajem. Realizujemy też zlecenia z zakresu transportu maszyn budowlanych. Usługi koparko-ładowarkami i usługi dźwigowe to nasza kolejna propozycja, a jednocześnie uzupełnienie przedkładanej oferty. Wyczekujemy na kontakt z Państwa strony!